Co powinna zawierać idealna kurtka turystyczna Rebelhorn?

kurtka rebelhorn

Podczas rekreacyjnych wycieczek motocyklowych liczy się bezpieczeństwo, komfort noszenia odzieży, gotowość do zastosowania przy zmiennej pogodzie oraz zalety funkcjonalne, pozwalające na łatwość korzystania w każdej sytuacji. Stylowe, wykonane z wysokiej klasy materiałów kurtki turystyczne Rebelhorn pozwalają zachować komfort noszenia przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa. 

Tekstylna kurtka turystyczna na motocykl – co jest ważne?

Wybierając kurtkę turystyczną motocyklową możesz zdecydować się na odzież tekstylna, wykonana z zaawansowanych materiałów, wykazujących się odpornością na wpływ czynników atmosferycznych oraz sprawdzających się przy ewentualnym upadku. Ważne są zarówno membrany oraz zapinane wywietrzniki, jak i ochraniacze barków oraz łokci. Ochraniacze łokci o regulowanej długości to szczególnie istotny element, który zapewnia funkcjonalność i idealne dopasowanie. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kurtki turystycznej Rebelhorn?

Przy wyborze kurtki turystycznej na motocykl zwróć uwagę na funkcjonalne kieszenie, schowki. Powinny być wodoszczelne i posiadać zróżnicowaną pojemność. Przydadzą się zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne kieszenie oraz praktyczna kieszeń na kartę kredytową, umieszczona na lewym rękawie. Ważne, by turystyczna kurtka na motocykl posiadała certyfikat CE, gwarantujący spełnienie odpowiednich norm. Wysokiej jakości kurtki turystyczne tekstylne można dopasować do swoich preferencji w zakresie kolorystyki i kroju. Można wybrać model z kapturem lub bez niego.